Fototapety z efektem 3D

Fototapety 3D w naszym sklepie internetowym

Fototapety w formacie 3D są bardzo dobrą odpowiedzią na uzyskanie bardziej przestrzennego wnętrza. Wzory fototapet, które mamy do zaoferowania są zaprojektowane w taki sposób, że tworzą optyczną iluzję i powiększają wnętrze naszego mieszkania, domu, biura lub gabinetu. Na początek warto sobie wyobrazić swój ulubiony motyw, który pasuje do wybranego pomieszczenia, w którym chcemy usytuować go w formie fototapety. Bardzo dużym plusem, jeżeli chodzi o wybór fototapety, jest to, że możemy wybrać odpowiedni format idealnie dobrany na ścianę, w której zostanie zainstalowana fototapeta.

Wyjątkowe i ciekawe fototapety 3D - sklep online

Renowacja naszego wnętrza dzięki fototapecie może odbyć się w ten sposób w bardzo łatwy sposób dzięki prostemu montażowi i możliwości wybrania wariantu wodoodpornego i odpornego na ścieranie. Geometryczne wzory, które posiadamy w naszej ofercie, będą potęgować efekt 3D, kiedy zdecydujemy się wybrać fototapetę z fakturą płótna lub z połyskiem. Wtedy refleksy, które będą się odbijać od trójwymiarowej fototapety, rozjaśnią pomieszczenie i pogłębią ubarwienie oraz efekt wybranego motywu.

Format 3D

Format trójwymiarowy jest dosyć specyficzną możliwością, jeżeli chodzi o wybór fototapety. Dzieje się tak, dlatego, że jest to pewnego rodzaju złudzenie optyczne, które może zaistnieć w naszym wnętrzu i bardzo poszerzyć oraz pogłębić nasz dom, mieszkanie lub nawet biuro i gabinet. Bardzo dobrym wariantem jest założenie na ścianę fototapety, która powiększy nasze pomieszczenie, bo dzięki temu uzyskamy dużo więcej głębi.

Fototapetą możemy bardziej uatrakcyjnić cztery kąty i tym samym będą ukazywać swój wyjątkowy i indywidualny charakter. Wybrany trójwymiarowy wzór jest jedną z możliwości do zagospodarowania nawet w łazience lub kuchni, ponieważ posiadamy w naszym sklepie internetowym wzmocnione fototapety silikonem. Bardzo dobrze fototapety 3D pasują do pokoju młodzieży i dzieci dając im niezwykłe doznania.

Fototapeta trójwymiarowa

Mamy bardzo szeroką ofertę, jeżeli chodzi o wzornictwo. Począwszy od wzorów geometrycznych, po krajobrazy, które przedstawiają niesamowite widoki, które są znane na całym świecie. Trójwymiarowym obrazem możemy rozszerzyć przestrzeń w danym pomieszczeniu. Nie ma tutaj żadnej wątpliwości pod tym względem, że pokój nabierze więcej głębi i przestrzenności. Metamorfoza mieszkanie nie była jeszcze dotąd taka prosta.

Na naszej stronie internetowej możecie wybrać geometryczne romby, fale morskie, w odcieniach szarych, czarnych lub kolorowych, z uwzględnieniem odcieni pastelowych. Kostki i cegły w formacie 3D dają bardzo dobry efekt w pomieszczeniach typowo loftowych, restauracjach lub gabinetach i biurach. Wzór związany z przyrodą i naturą, będzie koić zmysły w naszej sypialni, salonie, a nawet salonach kosmetycznych czy salonach wellness. Może również doskonale wykończyć pokój dziecięcy poprzez bajeczne kształty.
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?