Tapety przestrzenne 3D

Tapety przestrzenne 3D - tapety na ścianę 3D sklep online

Jak urozmaicić design pomieszczenia mieszkalnego? Czym wyróżnić swój lokal handlowy, knajpkę lub restaurację? Przestrzenne tapety 3D na ścianę to nasza odpowiedź na te pytania! Wykorzystując nowe technologie, umożliwiamy Ci stworzenie niepowtarzalnej aranżacji dowolnego wnętrza. Styl retro, geometryczne kształty, wesołe wizerunki zwierząt, a może zupełna abstrakcja? Niezależnie od Twojego gustu i przeznaczenia danej przestrzeni – z pewnością znajdziesz tu coś w sam raz dla siebie!

Tapety na ścianę 3D i tapety przestrzenne w naszym sklepie online.

Gdzie można zastosować przestrzenną tapetę?

Nie ma żadnych ograniczeń, a wszystko zależy przede wszystkim od Twojej inwencji twórczej. Dosyć często motywy w 3D wybierane są na ściany w salonie, gdzie urozmaicają miejsce do wypoczynku. Równie interesującym zastosowaniem jest kuchnia lub jadalnia, gdzie prym wiodą barwy roślinne. Warto zastanowić się także nad radosną, lecz nieprzytłaczającą wersją do pokoju dziecięcego. Tutaj można wybrać pastelowe kolory z postaciami zwierząt czy lubianych przez dziecko zabaw (np. piłka).

Bardziej abstrakcyjne tapety ścienne są z kolei świetnym pomysłem na zagospodarowanie części baru, klubu, jak i restauracji. Dodają wrażenia przestrzenności, przyciągają wzrok, stanowią też atrakcyjne tło do wykonywania zdjęć przez klientów i gości. Nie ulega wątpliwości, że design wykorzystujący technologię druku 3D może stać się wizytówką całej firmy!

Wykonanie - tapeta przestrzenna 3D

Zanim złożysz zamówienie wybierz ścianę, na której ma znaleźć się artykuł, a następnie dokładnie zmierz jej rozmiar. Należy podać wymiary przy składaniu zamówienia poprzez nasz sklep. Następnie polecamy określić materiał, na którym wybrany wzór ma zostać wydrukowany. Do wyboru proponujemy atestowane tworzywo, jakim jest powlekana fizelina lateksowa (z drobinkami lub gładka), a także specjalistyczny papier z dodatkiem kleju. Umożliwiamy także wykonanie przestrzennej tapety ściennej na gładkim materiale winylowym z fizeliną, jako nośnik.

Wszystkie produkty w 3D są bardzo proste w montażu, dzięki czemu od razu po otrzymaniu zamówienia można je nałożyć i cieszyć się nietuzinkowym wizerunkiem swojego pokoju lub lokalu.
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
TŁO
MOTYW
ZASTOSOWANIE
STYL
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?