Obrazy z mapą świata

Obrazy z mapą świata na ścianę | Obrazy na płótnie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obrazami ściennymi na płótnie! Obraz w tej chwili jest bardzo oryginalną formą dekoracji pomieszczeń. Ta kategoria dedykowana jest fanom podróżowania i młodym odkrywcom ciekawym świata!

Obrazy mapa świata na płótnie | Obrazy na ścianę

Obrazy na płótnie - mapy świata

Obraz na płótnie możemy zawiesić na każdej ścianie! Wysokiej jakości materiały pozwalają stworzyć piękne wzory i krajobrazy na płótnie. Kolory i barwy są wyraziste i nasycone. Efekt 3D dodaje dodatkowo dużo przestrzenności i głębi, nawet w małych wnętrzach. Obraz ścienny jest alternatywą dla klasycznych tapet i fototapet. Jest lekki i łatwy w montażu. Duża zaletą jest to, że nie trzeba używać kleju jak w przypadku tapet, czy fototapet.

Obrazy mapa świata na płótnie

Obraz na ścianę z mapą świata może okazać idealną ozdobą w naszym salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, dziecięcym, gabinecie, biurze jak również kuchni czy łazience. Mapa świata na płótnie może przedstawiać różne oblicza. Może być kolorowa, czarno-biała, przystosowana dla dzieci, bardziej nowoczesna lub retro. Obraz możemy dopasować do wymiarów ściany i charakteru pomieszczenia, dostępne w rozmiarze mniejszym lub XXL.

Obrazy na ścianę - mapy świata

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obrazów ściennych! Zamów swój wymarzony obraz na płótnie z dostawą do domu lub odbierz osobiście w punkcie. Odpowiadamy na wszystkie pytania i doradzamy w wyborze odpowiedniego wariantu i materiału. Zobacz także setki wzorów i krajobrazów w kategoriach tapet i fototapet!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?