Obrazy przestrzenne

Obrazy przestrzenne na ścianę | Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie wracają do łask i coraz częściej wykorzystuje się je w trakcie aranżacji wnętrz. Sięga po nie coraz większe grono amatorów sztuki jak również projektanci wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami obrazów przestrzennych!

Przestrzenne obrazy na płótnie | Obrazy na ścianę

Przestrzenne obrazy na płótnie

Przestrzenne obrazy bardzo oryginalnie prezentują się na ścianie. Dzięki nim możemy skutecznie rozjaśnić i optycznie powiększyć pomieszczenie. Jest to nowoczesny i bardzo prosty sposób aby udekorować nasz dom, mieszkanie, gabinet lub biuro. Odpowiednie dodatki potrafią zmienić całą przestrzeń i nadać jej charakteru. Obraz przestrzenny to idealna alternatywa na delikatne i subtelne odświeżenie salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy młodzieżowego, jak również kuchni czy łazienki. Do wyboru są różnego rodzaju motywy roślinne, akweny wodne, doliny, góry, aleje i zwierzęta. Dodatkowo obraz na płótnie możemy dobrać pod wymiar naszej ściany. Dostępne są wymiary mniejsze, jak również XXL. Efekt 3D dodatkowo wzmacnia efekt obrazu i dodaje mu więcej głębi i przestrzenności.

Obrazy na ścianę - przestrzenne

Zamów obraz przestrzenny online bez wychodzenia z domu! Posiadamy setki różnych wzorów i krajobrazów, które zawiesisz na swojej ścianie lub podarujesz w prezencie! Zobacz także przepiękne projekty tapet ściennych i fototapet!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?