Obrazy motoryzacja / statki / łodzie

Obrazy motoryzacja, statki i łodzie na płótnie | Obrazy na ścianę

Ta kategoria obrazów na płótnie została stworzona i zaprojektowana specjalnie dla osób, które kochają motoryzację, statki, jachty i łodzie. Takie elementy w towarzystwie pięknych, turkusowych oceanów czy też limonkowej zieleni stworzą unikalny klimat w mieszkaniu, domu, biurze czy gabinecie!

Obrazy na ścianę motoryzacja, łodzie, statki | Obrazy na płótnie

Obrazy motoryzacja, statki i łodzie na płótnie

Obrazy na ścianę mogą dodać głębi i charakteru naszemu wnętrzu. Dodatkowo są tanim i efektywnym artefaktem, który może zmienić wnętrze bez potrzeby planowania gruntownego remontu. Takim drobnym dodatkiem można ożywić i odświeżyć cztery kąty. Aranżacja wnętrz w ulubionym stylu sprzyja relaksowi, spotkaniach z rodziną, przyjaciółmi czy też współpracownikami. Obraz ścienny przedstawiający klasyczne lub nowoczesne samochody, żaglówki, czy też powozy vintage mogą przenieść nas w przepiękne miejsca i dodać klimatu ścianie, na którą nie mamy pomysłu.

Obrazy na ścianę - motoryzacja, statki i łodzie

Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami. Obraz na ścianie może się bardzo dobrze prezentować, bez względu na jego rozmiar. Obraz XXL lub z efektem 3D dodaje pomieszczeniom przestrzenności i indywidualnego charakteru. Obraz ścienny w tej chwili może wyglądać bardzo nowocześnie i stylowo. Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów statków na turkusowych taflach oceanów, łodzi i kajaków, jak również samochodów różnych marek czy motocykli dla amatorów szybkiej jazdy. Klasyczny kabriolet czy lokomotywa parowa mogą sprawdzić się jako ozdoba w pokoju młodzieżowym lub dziecięcym. Samolot retro na lotnisku, gondola w Wenecji lub auto pod palmami może wprowadzić nietuzinkowy klimat do naszego salonu czy kuchni.

Obrazy - motoryzacja, łodzie, statki

Zamów obraz drukowany na płótnie, tapetę ścienną lub fototapetę odporną na zabrudzenia i warunki termiczne. Zamów z dostawą do domu online lub zadaj pytanie. Nasi projektanci do
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?