Obrazy akt

Piękno kobiecego i męskiego ciała od stuleci inspirowało artystów, którzy z upodobaniem przenosili na płótno ludzkie sylwetki. Przedstawianie ludzkiego nagiego ciała na obrazie ma swoich naśladowców także we współczesnych czasach, zaś opanowanie przenoszenia modeli na płótno to nadal podstawa artystycznego wykształcenia. Nie brakuje także osób, które aktami chętnie zdobią swoje ściany. Z myślą o klientach ceniących ten motyw w sztuce stworzyliśmy kolekcję aktów męskich i kobiecych do dekorowania wnętrz.

Obrazy-akty na ścianę

Nasze propozycje zdobią ściany w sypialniach oraz salonach klientów, którzy doceniają kunszt dobywający się z płótna, którego głównym tematem jest kobiece lub męskie ciało. Zmysłowe kompozycje na płótnie na ścianę sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w stylu glamour oraz pośród minimalistycznej aranżacji. Obrazy będą z pewnością stanowić jeden z ciekawszych i przykuwających wzrok dekoracji. Pozwolą także stworzyć intymną przestrzeń, w której można się relaksować i wyciszyć. Oszczędne w formie płótna z nagimi bohaterami w roli głównej to ozdoby dla klientów, którzy wiedzą, czego chcą.

Dekoracje na ścianę. Akty - kobieta i mężczyzna

Odwzorowanie damskiej i męskiej sylwetki na płótnie to prawdziwa sztuka, o czym wie każdy, kto choć w niewielkim stopniu interesował się historią sztuki. Ponadczasowy motyw nagości to kwintesencja elegancji, o ile jest przedstawiony tak, jak ma to miejsce na proponowanych przez nas obrazach.
Akty męskie i kobiece, które weszły do asortymentu naszego sklepu, wykonane zostały różnymi technikami, zaś do ich tworzenia użyto także odmiennych palet kolorystycznych. Klasyczne czarno-białe obrazy przeplatają się u nas z pracami w stonowanych barwach lub z dominującym odcieniem – w tym przypadku najczęściej jest to płomienista czerwień. Obrazy z kobietami i mężczyznami stanowią przykład sztuki oszczędnej w formie, którą docenią amatorzy prostych dodatków do wnętrz. W trosce o wygodę klientów proponujemy różne rozmiary obrazów oraz rodzajów płótna.
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 18:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?