Obrazy z kosmosem

Obrazy z kosmosem na płótnie | Obrazy na ścianę

Kosmos od zawsze intrygował ludzkość i do tej pory jego ścieżki są niezbadane. Dla miłośników spadających gwiazd i konstelacji, przygotowaliśmy kategorię z obrazami na płótnie właśnie w tej tematyce!

Obrazy kosmos na ścianę | Obrazy na płótnie

Obrazy na ścianę

Obraz na ścianę to w tej chwili idealna alternatywa dla klasycznych tapet i fototapet. Obraz na płótnie można przywiesić w każdym miejscu i na każdej ścianie, bez potrzeby klejenia. Rozmiar można dopasować pod swoje wymagania, od rozmiarów mniejszych, po duże XXL.

Obrazy kosmos na ścianę

Obraz na płótnie z motywem kosmosu możemy zawiesić w sypialni, pokoju dziennym, pokoju dziecięcym, młodzieżowym, jak również w biurze, gabinecie, kuchni, a nawet łazience. W tej chwili jest to bardzo uniwersalny dodatek do domów, mieszkań i firm. Obraz na ścianie może prezentować się oryginalnie i stylowo. Kosmos kojarzy nam się z planetami, układem słonecznym, księżycem i kraterami, pierścieniami Saturna, komnatami i spadającymi gwiazdami, meteorytami i statkami kosmicznymi. Nie zapominajmy o najmłodszych pociechach, dla których kosmos jest ulubionym tematem przewodnim. Teraz możemy w łatwy sposób zawiesić w pomieszczeniu obrazy z galaktyką, kosmonautą, rakietą kosmiczną i zaaranżować wnętrze pod gust dzieci jak i dorosłych.

Obrazy na płótnie - kosmos

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obrazami na ścianę! Posiadamy setki wzorów, które możemy przełożyć na płótno! Zamów online bez wychodzenia z domu lub odbierz osobiście w punkcie. Obejrzyj również nasze kolorowe i monochromatyczne wyjątkowe tapety ścienne i fototapety!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?