Obrazy z efektem 3D

Obrazy 3D na płótnie | Obrazy z efektem 3D na ścianę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów ściennych w formacie 3D! Taki obraz przestrzenny dodaje pomieszczeniom głębi i dynamiki!

Obrazy 3D na ścianę | Obrazy z efektem 3D na płótnie

Obrazy z efektem 3D na ścianę

Obraz na płótnie możemy dopasować pod wymiar wybranej przez nas ściany. Może to być obraz mniejszy lub w rozmiarze XXL, który jest alternatywą dla klasycznych tapet i fototapet. Obraz możemy zawiesić w każdym miejscu w mieszkaniu, domu, gabinecie czy biurze. Efekt 3D dodatkowo powiększa przestrzeń i sprawia wrażenie ‘’wychodzenia obrazu’’ do pomieszczenia.

Obrazy 3D na ścianę

Obraz na płótnie z efektem 3D jest idealny do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, dziecięcego, kuchni czy łazienki. Aranżacja wnętrz nie była jeszcze dotąd taka prosta! Czasami wystarczy zmienić kilka detali by móc cieszyć się ulubionym pomieszczeniem. Obrazy 3D są żywe i widać na nich struktury poszczególnych elementów, co tworzy niesamowity efekt wizualny. Taki obraz wpasuje się w każdą przestrzeń, bez względu na to w jakim stylu jest urządzone. Przygotowaliśmy setki wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie lub na prezent.

Obrazy z efektem 3D na płótnie

Zobacz również również nasze pozostałe kategorie obrazów na płótnie z efektem 3D! Obraz możesz zamówić całkowicie online, prosto do domu lub odebrać osobiście. Obejrzyj także setki wzorów tapet ściennych i fototapet, które zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?