Obrazy One color / Jednokolorowe

Jednokolorowe obrazy na ścianę | Obrazy na płótnie one color

Zapraszamy do naszej wyjątkowej kategorii obrazów na płótnie w jednolitych kolorach! W takim wydaniu obraz lub fotografia wyglądają bardzo elegancko i oryginalnie.

Jednokolorowe obrazy na płótnie | Obrazy na ścianę one color

Obrazy na płótnie one color

Obraz jest bardzo dobrym pomysłem jeżeli chcemy delikatnie odświeżyć wybrane pomieszczenie. Jeżeli nie planujemy gruntownego remontu, a chcemy coś zmienić, dobrym pomysłem jest obraz na płótnie. Dobierając, dodając lub zmieniając dodatki w prosty i łatwy sposób możemy uzyskać nowe oblicze pomieszczenia. Obraz na ścianie, który jest jednokolorowy, doda głębi i charakteru wybranej ścianie. Płótno one color jest bardzo modnym i efektownym akcentem, dzięki któremu nasze cztery kąty nabiorą nowego wyrazu.

Jednokolorowe obrazy na płótnie

Obrazy na ścianę w jednym odcieniu, mogą uatrakcyjnić wszystkie pomieszczenia w domu, mieszkaniu, biurze czy gabinecie. Są bardzo proste w montażu i nie wymagają większych środków finansowych, a efekt może być bardzo spektakularny. Obraz na płótnie łatwo się zakłada i zdejmuje, dlatego w każdej chwili można przewiesić go w inne miejsce. Obraz na ścianę można zamówić na indywidualne zamówienie w różnych rozmiarach, od mniejszych po większe XXL. Obraz na płótnie z efektem 3D nie tylko rozświetli pokój, ale również optycznie go powiększy. W przypadku kolorów monochromatycznych nasza ściana nabierze charakteru i klasy. Jest to bardzo uniwersalna propozycja, którą możemy dopasować do każdego stylu, w którym urządzone jest wnętrze. Obraz jednokolorowy może przypominać starą fotografię, szkic, kliszę, ale również architekturę motoryzację czy naturę. Krajobrazy wodospadów, palm i gałęzi o zmroku w odbiciu oceanu, czarno-białe grafiki, czy zwierzęta z pewnością będą się prezentować oryginalnie i zjawiskowo.

Obrazy na ścianę one color

Zapoznaj się z naszymi obrazami na ścianę ONE COLOR! Oprócz tego zapraszamy do odwiedzenia innych licznych kategorii, które przygotowaliśmy. Wybieraj spośród setek wzorów i kolorów! Tworzymy obrazy na indywidualne zamówienie, również na prezent. Zamów piękny obraz ścienny bez wychodzenia z domu! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Odwiedź również nasz bogaty asortyment tapet ściennych i fototapet!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?