Pokój młodzieżowy

Fototapety na ścianę do pokoju młodzieżowego w naszym sklepie online

Pokój młodzieżowy możemy zaaranżować w bardzo różnorodnej tematyce. Nie ma wątpliwości, że każda niezależna osobowość posiada swoje własne wyłączne pasje oraz marzenia, które rozwija i chce przenieść je do swojego pokoju. Posiadamy bardzo szeroką ofertę, jeżeli chodzi o fototapety, aby uatrakcyjnić pokój w młodzieżowym i niebanalnym stylu. W tej chwili młodzi ludzie potrafią być bardzo indywidualnymi jednostkami, dlatego też zadbaliśmy o to, aby mogli przenieść swój własny wizerunek na fototapetę.

Fototapety dla młodzieży - sklep internetowy

Fototapety do pokoju młodzieżowego 3D

Dobrym rozwiązaniem są fototapety 3D, które przenoszą trójwymiarowy efekt prosto do wnętrza pomieszczenia. Wtedy możemy powiększyć pomieszczenie, dzięki pogłębieniu przestrzeni. Jest bardzo dużo wzorów, które powodują, że możemy uatrakcyjnić swoje wnętrze pod indywidualny styl, dobierając go pod względem naszego umeblowania, które posiadamy. Może to być fototapeta, która posiada wzory geometryczne i przynosi do naszego więcej głębi.

Styl i gust nastolatka

Fototapety młodzieżowe mogą być bardzo różne. Każdy nastolatek jest inny oraz ma inne zainteresowania dlatego nie wszystkie fototapety młodzieżowe będą trafiały w gust. Posiadamy w naszej ofercie bardzo dużo motywów przedstawiających krajobrazy lub wzory przedstawiające ulubione postacie. Dobrym rozwiązaniem na odświeżenie przestrzeni pokoju młodzieżowego są pastelowe propozycje fototapet z kwiatami oraz abstrakcje związane z roślinnością. Jeżeli chodzi o motywy natury, mamy do wyboru wariacje na temat zwierząt, w tym ptaków, lasów oraz liści. Niebanalnym wzorem są również cętki żyrafy lub inspiracje dotyczące dżungli w tym palmy, lub kosmosu. Układ słoneczny, obraz drogi mlecznej, gwiazd i komet jest bardzo lubiany, jeżeli chodzi o montowanie fototapety w pokoju młodzieżowym.

Fototapeta dla młodzieży

Może przybrać obraz liter i napisów na ścianie, kolorowych kleksów, które przypominają atrament lub sztukę uliczną graffiti. Mamy bardzo rozbudowany wachlarz propozycji do wyboru pod względem abstrakcyjnych wzorów, które przedstawiają diagramy, koła, figury geometryczne, a nawet możemy wybrać ikony ulubionych postaci. Design w pokoju młodzieżowym możemy w bardzo łatwy sposób zmienić poprzez wybraną fototapetę, która może przybrać motyw nowoczesny lub vintage. Obrazy rowerów, skał, jaskółek lub dmuchawców spowoduje, że pokój przybierze formę bardziej modernistyczna.

Jako fototapety dla młodzieży, która lub podróżować mogą być dobre fototapety z miast lub mosty i kładki. Dobrym pomysłem mogą być również fototapety młodzieżowe z ich idolami z filmów czy muzyki.
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
84PLN 90PLN
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?