Obrazy do sypialni

Obrazy na ścianę do sypialni

To bez wątpienia jedno z ważniejszych pomieszczeń w całym domu. Kiedy przekraczamy jego próg, chcemy poczuć spokój i błogość. Sypialnia, bo o niej mowa, to nasz azyl oraz miejsce, do którego codziennie wracamy w poszukiwaniu relaksu i wyciszenia. W pokoju poczujemy się komfortowo i będziemy do niego chętnie wracać pod warunkiem, że urządzimy go w przemyślany sposób. Dobór odpowiednich mebli i łóżka z jednej strony, zaś dodatków i dekoracji z drugiej, pozwolą wykreować idealną przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi. Naszym klientom pomagamy w stworzeniu wyjątkowego klimatu, oferując im nowoczesne obrazy do sypialni w ramach.

Obrazy do sypialni – nowoczesne, efektowne i oryginalne

Wiemy, jak różni są nasi klienci. Pośród nich wielokrotnie spotykamy miłośników minimalizmu, stylu nowoczesnego, rustykalnego, boho, a także tradycyjnego. Tworząc naszą kolekcję z obrazami w ramach do sypialni musieliśmy więc pozostać elastyczni i stworzyć ofertę, która pozwoli każdemu, bez względu na gust i preferencje, zakupić idealną dekorację na ścianę. Jesteśmy dumni z tego, że wywiązaliśmy się z tego zadania i zdołaliśmy zaproponować każdemu z naszych klientów dokładnie to, czego poszukuje.

Nowoczesne obrazy na płótnie do sypialni

Nasze starannie wyselekcjonowane grafiki i fotografię, które przenosimy na płótno i oprawiamy w ramy, to m.in. przykłady prac powstałych w szalenie modnym duchu minimalizmu. Pośród obrazów z nowoczesnymi motywami nie mogło zabraknąć grafik ukazujących abstrakcje, współczesne tętniące życiem metropolie czy czarno białe akty, które również wkomponują się w aranżację w stylu loftowym bądź skandynawskim. Nowoczesne wnętrze, choć zazwyczaj jest oszczędne w formie, to również potrzebuje odpowiednich dodatków. Dekoracje ścienne w prostej ramie to stylowa ozdoba do sypialni, dzięki której pomieszczenie zyska oryginalną oprawę. Nowocześnie prezentują się także biało-czarne grafiki i zdjęcia. Grafiki w ramach w klasycznych kolorach pomogą też w stworzeniu intymnej atmosfery w pokoju.

Bardzo współcześnie i intrygująco wyglądają także grafiki z efektem 3D w ramie. Dodadzą głębi przestrzeni i optycznie powiększą pokój. Nowoczesne motywy geometryczne to propozycja dla osób, które nie boją się odważnych akcentów.

Piękne krajobrazy na obrazach

Oprócz propozycji dla fanów nowoczesnego urządzania wnętrz posiadamy także w ofercie obrazy, które ukoją zmysły. To przede wszystkim wysokiej jakości grafiki i fotografię, na których zobaczymy zachwycające krajobrazy oraz dzikie zwierzęta. Dekoracje ścienne inspirowane naturą pozwolą się zrelaksować i stworzyć atmosferę sprzyjającą wyciszeniu oraz regeneracji. Taj Mahal o zachodzie słońca, kwitnące wiśnie w Japonii, widok jesiennego mazurskiego lasu czy piękne lawendowe pola, to tylko niektóre z pejzaży, które mogą zdobić ściany. Innym bardzo dobrym sposobem na ozdobienie waszej sypialni mogą być piękne i unikalne tapety ścienne papierowe lub fizelinowe.

Personalizuj wnętrze własnej sypialni

W naszym sklepie nie mogło też zabraknąć propozycji dla miłośników podróżowania i poznawania świata. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy kategorię z mapami oraz fotografiami z różnych zakątków świata. Obraz w ramie, który odzwierciedla podróżniczą pasję, to świetny sposób na dekorację do sypialni, czyli pomieszczenia, w którym zawsze chcemy się czuć jak u siebie. Codzienne obcowanie z ozdobą ścienną będzie też przypominać o odbytych wojażach i pozwoli planować kolejne eskapady. Na fotografiach zobaczymy m.in. londyński most Tower Bridge, Amsterdam o zmierzchu, pejzaż miejski z wieżą Eiffla czy widok na Manhattan. Sypialnia z takim akcentem stanie się nie tylko miejscem odpoczynku, ale i inspiracji.

Nie zapomnieliśmy też o tych z klientów, którzy do aranżacji lubią podchodzić z przymrużeniem oka. Śmieszne grafiki oraz fotografie przeniesione na płótno i oprawione w ramę to świetny sposób na ożywienie przestrzeni i nadanie jej niepowtarzalnego charakteru.

Wybierz swój obraz w ramie do sypialni

Każdy z naszych klientów otrzymuje możliwość zamówienia nowoczesnej dekoracji ściennej w ramie w rozmiarze, który najlepiej mu odpowiada. Dodatkowym udogodnieniem, z którego wiele osób korzysta, jest też możliwość wybrania efektu – nasze obrazy do mogą mieć żywe kolory, ale mogą też zostać wykonane w sepii bądź czerni i bieli. Dbamy też o bezpieczny transport ozdób, pakując je najstaranniej jak potrafimy.
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?