Obrazy z muzyką

Obrazy z muzyką na ścianę | Obrazy muzyczne na płótnie

Muzyka jest dla nas wszystkich nieodłączną częścią życia. Zapraszamy do naszej kategorii związanej z tym motywem, jak również różnymi instrumentami muzycznymi!

Obrazy muzyczne na ścianę | Obrazy z muzyką na płótnie

Obrazy muzyczne na płótnie

Obraz na płótnie towarzyszy nam od zawsze. W galeriach sztuki, muzeach, naszych domach, mieszkaniach, biurach czy gabinetach. Jeżeli kochamy muzykę możemy przenieść do swojego wnętrza obraz w dowolnym rozmiarze, który jest dopasowany do naszego wnętrza i wymagań. Symbol muzyczny możemy w prosty sposób przenieść na płótno i zawiesić na ścianie w mieszkaniu, domu czy firmie.

Obrazy muzyczne na ścianę

Obraz muzyczny na ścianę, który zostanie wydrukowany na płótnie jest skonstruowany z najwyższej jakości materiałów. Jest łatwy w montażu i lekki w transporcie. Ilustracje, które się znajdą na naszym obrazie będą zależały tylko i wyłącznie od naszego upodobania. Może to będzie gitara pod osłoną nocy, muzyczny kolaż składający się z różnych instrumentów, graffiti lub znany artysta. W takim wydaniu będzie to idealny prezent dla kobiety, mężczyzny, dziecka czy młodzieży. Trąbka, saksofon, flet, skrzypce, wiolonczela, perkusja, kontrabas, pianino, fortepian czy harfa. Inspiracji jest naprawdę bardzo dużo.

Obrazy z muzyką na płótnie

Zawieś swój ulubiony plakat, zdjęcie czy witraż na ścianie pod postacią obrazu na płótnie! Będzie idealnym dodatkiem do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju, a nawet garażu. Zamów w naszym sklepie internetowym online wymarzony obraz dla siebie lub dla bliskiej osoby. Z pewnością będzie to pamiątka na lata. Zobacz również setki wzorów i krajobrazów naszych tapet i fototapet!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?