Fototapety z kosmosem

Fototapety kosmos w naszym sklepie online.

Nasze fototapety z motywem kosmosu sprawdzą się w dekoracji pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Zainteresowanie takim motywem nie jest przypadkowe. Kosmos jest od zarania ludzkości wielką zagadką, którą cały czas badamy. Odkrywamy nowe informacje dzięki coraz szerszemu rozwojowi najnowszych technologii. Posiadamy w swojej ofercie fototapety z motywem gwiazd, planet, komet i innych ciał niebieskich, które mogą uatrakcyjnić pomieszczenie. 

Wyjątkowe fototapety z kosmosem w naszym sklepie internetowym.

Najlepszą zaletą wyboru fototapety z motywem kosmosu jest to, że mamy możliwość dobrania odpowiedniej kolorystyki oraz motywu. Szeroki wachlarz barw, które od monochromatycznych przybierają również kolory pastelowe, a nawet trójwymiarowe z efektem 3D, gdzie obraz galaktyki będzie się prezentował bardzo przestrzennie. Taki rodzaj fototapety powoduje pewnego rodzaju efekt iluzji optycznej. Obraz gwiazd w takim przypadku wygląda bardzo zjawiskowo.

Droga mleczna

Niezbadane są ścieżki kosmosu, dlatego jest on tak bardzo intrygującym motywem. Każdy się zastanawia jakie tajemnice w sobie kryje. Poprzez działanie wyobraźni, zastanawiamy się, czy żyją w naszym wszechświecie inne formy życia. Dzieci mają bardzo wielką wyobraźnię, dlatego też są jednym z ich ulubionych motywów. Poznawanie wszechświata jest dla nich bardzo ciekawym przeżyciem. Każdy z nas wie, na czym polegają marzenia, dotyczące podróży w kosmos. Posiadamy w naszej ofercie motywy przedstawiające kształty planet i układów słonecznych, jak również wzory przedstawiające niezidentyfikowane obiekty latające. Może być świetnym wyborem jako fototapeta kosmos do pokoju młodzieżowego.

Gwieździste niebo na ścianie pozwala przytoczyć do naszego wnętrza kształty planet oraz konstelacji, które urzekają nas swoją majestatycznością. Jest to między innymi wzór dobrze nam znanej okołobiegunowej Wielkiej Niedźwiedzicy, Cefeusza, Kasjopei lub gwiazdy przedstawiające znaki zodiaku. Motyw księżyca w pełni na ścianie lub spadającej gwiazdy, która nazywana jest również kometą. Tutaj możemy wybrać dla siebie wszystkie ulubione obrazy i wnieść energię do własnych czterech kątów. Mogą mieć też dobre zastosowanie jako fototapety do pokoju dziecięcego

Wzory fototapety z kosmosem do wyboru!

Fototapeta kosmosu może przybrać różne oblicza. Ważnym czynnikiem oprócz doboru ulubionego wzoru jest również materiał, z którego zostanie wykonana. Do pokoju młodzieżowego lub dziecięcego warto wziąć pod uwagę, że powinna być ona odporna na wilgoć i ścieranie. Dlatego mamy możliwość wyboru podłoża fototapety. Lateksowa jest jedną z możliwych opcji do wyboru, ponieważ jej wzmocniona struktura pomaga w utrzymaniu czystości. Fizelinowa powierzchnia z kolei powlekana jest syntetycznymi włóknami poliestrowymi, dzięki czemu trwałość fototapety jest większa, a zarazem elastyczna. Dodatkowo jej powłoka zwiększa izolację cieplną.
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?