Tapeta ze zwierzętami

Sprowadź do swojego domu więcej radości, barw bliskich naturze i stwórz w nim unikatową atmosferę! W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz tapety ścienne ze zwierzętami, w nietuzinkowych wzorach, które ożywiają klimat, przyciągają wzrok i wprawiają w świetny nastrój!

O tym trzeba się przekonać na własne oczy, dlatego zapraszamy do przeglądania fotografii zamieszczonych produktów. Dzięki nim zrozumiesz w czym tkwi fenomen tego typu wystroju wnętrz. Co więcej, można go zastosować nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również lokalach firmowych, np. w knajpce, wegetariańskiej restauracji czy sklepie z artykułami dla dzieci!

Rodzaje dostępnych tapet na ścianę

Nie sposób wymienić wszystkich wzorów, którymi dysponujemy! W pierwszej kolejności warto jednak opisać wyraziste i abstrakcyjne wzory przedstawiające ptaki i kwiaty, ryby czy koty. Bardziej pastelowe barwy zwierząt polecamy do pokojów dziecięcych, ponieważ będą znacznie lepiej odbierane przez najmłodszych, niż krzykliwe, pobudzające jaskrawe kolory. Takie mogą wpasować się w design nowoczesnej restauracji czy awangardowego baru.

Wizerunki zwierząt w lesie również dostępne są w wariantach bardziej dziecięcych, jak i stonowanych, minimalistycznych. A właśnie tego typu tapety można z powodzeniem zastosować na ścianie w salonie lub pokoju dziennym w zależności od przyjętej stylistyki. Te o głębokich, zielonych barwach czy wpadające w ciemne odcienie sprawdzą się nawet w sypialni!

Każdy znajdzie swoje ulubione zwierzę!

Tapeta ścienna może podkreślać zarówno charakter całego domu, jak i jego mieszkańców! Jedni wybiorą motywy kwiatowe i harmonijne, inni z pewnością odnajdą się w dynamicznych i przestrzennych wzorach inspirowanych dżunglą lub podmorskim światem. Jedno jest pewne – wśród naszych tapet na pewno odnajdziesz zwierzęta, które lubisz najbardziej, kolory współgrające z aranżacją pomieszczenia oraz dowolny styl grafiki – np. abstrakcyjny lub symetryczny.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania poniższej oferty i wybór ozdoby na swoją ścianę!