Tapeta ze zwierzętami

Niepowtarzalne tapety na ścianę ze zwierzętami - sklep online

Sprowadź do swojego domu więcej radości, barw bliskich naturze i stwórz w nim unikatową atmosferę! W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz tapety ścienne ze zwierzętami, w nietuzinkowych wzorach, które ożywiają klimat, przyciągają wzrok i wprawiają w świetny nastrój! Zobaczcie niepowtarzalne tapety ze zwierzętami na ścianę w naszym sklepie online.

Tapety na ścianę ze zwierzętami

Nie sposób wymienić wszystkich wzorów, którymi dysponujemy! W pierwszej kolejności warto jednak opisać wyraziste i abstrakcyjne wzory przedstawiające ptaki i kwiaty, ryby czy koty. Bardziej pastelowe barwy zwierząt polecamy do pokojów dziecięcych, ponieważ będą znacznie lepiej odbierane przez najmłodszych, niż krzykliwe, pobudzające jaskrawe kolory. Takie mogą wpasować się w design nowoczesnej restauracji czy awangardowego baru.

Wizerunki zwierząt w lesie również dostępne są w wariantach bardziej dziecięcych, jak i stonowanych, minimalistycznych. A właśnie tego typu tapety można z powodzeniem zastosować na ścianie w salonie lub pokoju dziennym w zależności od przyjętej stylistyki. Te o głębokich, zielonych barwach czy wpadające w ciemne odcienie sprawdzą się dobrze jako tapety do sypialni! Dobrze mogą sprawdzić się również w biurze lub salonie jednak tutaj wiele zależy od wykończenia oraz stylu tych pomieszczeń. 

Twoje ulubione zwierzęta na tapecie ściennej!

Tapeta na ścianę ze zwierzętami może podkreślać zarówno charakter całego domu, jak i jego mieszkańców! Jedni wybiorą motywy kwiatowe i harmonijne, inni z pewnością odnajdą się w dynamicznych i przestrzennych wzorach inspirowanych dżunglą lub podmorskim światem. Jedno jest pewne – wśród naszych tapet na pewno odnajdziesz zwierzęta, które lubisz najbardziej, kolory współgrające z aranżacją pomieszczenia oraz dowolny styl grafiki – np. abstrakcyjny lub symetryczny. 

Oczywiście ważnym jest także to aby na dekorację ścienną w postaci tapety wybrać nasze ulubione zwierzęta, a nie jakieś przypadkowe. Inaczej będą wyglądały zwierzęta morskie na tapecie, a nieco inaczej zwierzęta lądowe. W przypadku zwierząt lądowych będziemy mieli do czynienia z różną kolorystyką otoczenia dla przykładu zwierzęta z Afryki będą częściej w tle z odcieniami żółtego piasku lub pomarańczowego koloru oraz suchych stepów. Inaczej zaś będą wyglądały tapety na ścianę ze zwierzętami z Ameryki Południowej, w której sporo zwierząt żyje w zielonej dżungli.

Wybrać tapety na ścianę ze zwierzętami czy może inny motyw?

O tym trzeba się przekonać na własne oczy, dlatego zapraszamy do przeglądania fotografii zamieszczonych produktów. Dzięki nim zrozumiesz w czym tkwi fenomen tego typu wystroju wnętrz. Co więcej, można go zastosować nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również lokalach firmowych, np. w knajpce, wegetariańskiej restauracji czy sklepie z artykułami dla dzieci! Znajdziecie u nas niesamowite i piękne oraz niepowtarzalne tapety na ścianę ze zwierzętami. Jeśli jednak szukacie innych, nieco mniej kolorowych motywów, to dobrym rozwiązaniem mogą być czarno-białe tapety na ścianę. Zobaczcie także inne nasze kategorie bo jest w czym wybierać! Dodatkowo w naszym sklepie online znajdziecie także dziesiątki innych kategorii. Do najbardziej popularnych oprócz tapet na ścianę ze zwierzętami należą np. tapety przestrzenne 3D, młodzieżowe tapety na ścianę, tapety z krajobrazami, miastami, roślinnością oraz wodami, lasami czy innymi pięknymi miejscami.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania poniższej oferty i wybór ozdoby na swoją ścianę!


FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
TŁO
MOTYW
ZASTOSOWANIE
STYL
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 18:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?