Pokój dziecięcy

Obrazy na płótnie do pokoju dziecięcego

Aby aranżacja wnętrz przebiegła tak jak sobie zaplanujemy, dobrze jest pomyśleć o dodatkach, które stworzą unikalny klimat. To właśnie detale kreują nastrój i przyjemną atmosferę w pomieszczeniach. Dzięki temu miło spędzamy czas z rodziną i bliskimi. Najmłodsi członkowie rodziny mają nieograniczoną wyobraźnie i dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla nich dedykowane, wymarzone, kolorowe i unikalne motywy do pokoju na płótnie!

Obrazy na płótnie dla dzieci

Obraz na płótnie jest alternatywą dla klasycznego malowania ścian farbą, tapet czy fototapet. Zaletą obrazów drukowanych jest z pewnością to, że w każdej chwili możemy przenieść go w inne miejsce lub wymienić go na inny. Dzieci dorastają i często zmieniają zdanie. Obraz może oddawać charakter dziecka i jego zamiłowanie do ulubionych postaci, zwierząt czy kształtów. Dodatkowym atutem jest wybór odpowiedniego rozmiaru, który możemy dopasować pod wybraną ścianę. Obraz na płótnie w rozmiarze XXL, powiększy optycznie pomieszczeń. Pokój dziecka nabierze głębi i kolorów. Dobrym wyborem będzie również dobranie kilku mniejszych obrazów na ścianę. To pozwoli stworzyć unikalną i oryginalną ozdobę. Obraz drukowany na płótnie może być również idealnym prezentem urodzinowym i przedstawiać hobby malucha lub starszaka!

Obraz na płótnie dla malucha

Każdy ma swoje ulubione miejsca i widoki. Dzieci są wyjątkowe, dlatego, że wciąż odkrywają świat i interesują się wszystkim dookoła. Obraz na płótnie będzie idealnym, subtelnym akcentem w pokoju dziewczynki jak i chłopca. Posiadamy w swojej ofercie obrazy kolorowe, czarno - białe, pastelowe, wyraziste, 3D, trójwymiarowe. Wszystkie obrazy są niezwykle wyraziste i głębokie. Mogą zastąpić plakat, zdjęcie lub rysunek. Nasze projekty przypominają postacie z bajek, w tym między innymi czerwony kapturek, jednorożec, syrenki czy kot w butach. Dla miłośników kosmosu do wyboru różnego rodzaju galaktyki, komety, gwiazdy, planety i konstelacje. Znajdzie się także niejeden obraz ze zwierzętami w tym np. lew, tygrys, słonie, wilki, psy, koty domowe, zebry, żyrafy, piękne konie, różowe flamingi, puma, ryś, a nawet bociany czy pingwiny. Dla odkrywców świata znajdą się obrazy z mapą świata lub majestatycznymi krajobrazami i wiele innych.

Obraz drukowany na płótnie - sklep online

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bogatego asortymentu! Zaprojektowaliśmy setki wzorów, motywów i kolorów, które idealnie wpasują się w przestrzeń młodych odkrywców! Oprócz tego zachęcamy do obejrzenia setek różnych krajobrazów i wzorów geometrycznych w zakładkach tapety i fototapety. Zamów swoje ulubione przestrzenie prosto do domu!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?