Zima

Zimowe obrazy na ścianę | Obrazy z zimą na płótnie

Odbicie łańcucha górskiego w norweskim jeziorze, wodospady w Islandii, lodowa jaskinia w Rosji czy budzące się do życia słońce pośród lasu obsypanego śniegiem? Spoglądając na polecane przez nas obrazy zimowe na płótnie możecie w jednej chwili przenieść się w jedną z bajecznych mroźnych scenerii. Polecane przez nas prace mogą zdobić Twój salon czy sypialnię – to świetny pomysł na interpretację zimowych motywów.

Obrazy zimowe na płótnie | Obrazy z zimą na ścianę

Zebrane w naszym sklepie prace nawiązujące do najmroźniejszej pory roku to nie lada gratka dla miłośników chłodniejszych klimatów. W tej kategorii prezentujmy piękno zimowych krajobrazów z rożnych zakątków świata – od Stanów Zjednoczonych przez szwajcarskie góry po lodowe jaskinie w głębi Rosji. Pośród obrazów znajdziecie jednak nie tylko widoki z łańcuchami górskimi czy ośnieżone stoki.

Dekoracje na ścianę z naturą w roli głównej

Na płótno przenieśliśmy także ssaki i ptaki, które nieodmiennie kojarzone są z nadejściem zimy. Sympatyczne pingwiny oraz białe niedźwiedzie będą pięknie dekorować ścianę w pokoju dziennym. Staraliśmy się uchwycić i pokazać, że inspiracje naturą są czasem najpiękniejszą formą sztuki. Część z klientów ucieszy także widok zachwycającego zamku Neuschwanstein położonego w południowej Bawarii, który w śnieżnej odsłonie zabierze nas do magicznej zimowej krainy.

Obrazy zimowe to znakomita dekoracja dla każdego, kto lubi mroźne klimaty – ozdoby na płótnie na ścianę będą współtworzyć atmosferę domu, kiedy za oknem świat pokryje śnieg, a ty rozsiądziesz się wygodnie na kanapie z parującym napojem.

Zimowe ozdoby na ścianę do pokoju dziecięcego

Nie zapominamy o najmłodszych! W końcu to właśnie oni najbardziej kochają najmroźniejszą porę roku. Obrazy zimowe do pokoju dziecięcego to bajkowe wariacje z sympatycznymi bohaterami w roli głównej. Kreskówkowe pingwiny, misie, liski i foki z pewnością przypadną Twojemu dziecku do gustu, a Ty z naszą drobną pomocą stworzysz w jego pokoiku prawdziwe zimową scenerię. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi przez nas pracami. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas idealny dodatek na ścianę do mieszkania.
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?