Obrazy lasy / drzewa / rośliny

Obrazy na płótnie lasy, drzewa i rośliny | Obrazy na ścianę

Zieleń jest jednym z aspektów, które przynoszą nam pozytywne skojarzenia. Dodaje nadziei i uspokaja. Znajdź ulubione rośliny i zawieś je na ścianę!

Obrazy na ścianę rośliny, lasy i drzewa | Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie lasy, drzewa i rośliny

Przedstawiamy nasze obrazy z motywami trawy, lasów, drzew liściastych, iglastych oraz przeróżnych roślin. Obraz na płótnie może być świetnym dodatkiem do domu, mieszkania, biura lub gabinetu. Soczyste barwy zieleni na obrazach na płótnie, przenoszą nas do pachnących mchem i grzybami krajobrazów.

Obrazy - rośliny, drzewa i lasy

Obraz na ścianę może przybrać formę tapety lub fototapety. Z tego względu, że możemy wybrać rozmiar dopasowany do wybranej przez nas ściany. Może to być aleja dębowa w Charleston na rozdrożach USA, drewniany most na tle drzew wiśni, palmy w monochromatycznej odsłonie, wodospad czy brzozowy zagajnik. Obraz w takiej odsłonie może być mały lub w rozmiarze XXL. Efekt 3D z pewnością rozjaśni pomieszczenie, jak również doda pomieszczeniu więcej głębi i przestrzenności. Aleja jesiennych drzew czy dębów, kolorowych pnączy winorośli lub lasów bambusowych może całkowicie odmienić wnętrze. Obraz na ścianę z roślinami w towarzystwie jeziora, gór czy kanionu na pewno będzie pamiątką niczym widokówka z wakacji, na którą zawsze będziemy spoglądać z sentymentem.

Obrazy na ścianę rośliny, lasy i drzewa

Wygląd puszczy, lasu bądź dżungli może przybrać różne oblicza. Gęste krzewy, zielona roślinność czy kaktusy, stworzą unikalny klimat i charakter domu lub mieszkania. Lasy mieszane czy też tropikalne stworzą atmosferę, która będzie sprzyjać relaksowi i odpoczynkowi. Obrazy na płótnie Jeżeli szukasz obrazu z pięknym widokiem, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i projektami! Zamów indywidualny obraz na ścianę, tapetę lub fototapetę, którą dopasujesz na ścianę do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, młodzieżowego lub przedpokoju! Zmień swoje wnętrze lub podaruj upominek bliskiej osobie!
FILTROWANIE PRODUKTÓW
KOLORYSTYKA
ZASTOSOWANIE
KOLORYSTYKA - II PLAN (TŁO)
MOTYW
POMOC EKSPERTA:
8:00 - 17:00
+48 603 853 705
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?