Naklejka podłogowa BHP 30x42 cm - Stosuj osłonę twarzyNaklejka podłogowa BHP 30x42 cm - Stosuj osłonę twarzy
Naklejka podłogowa BHP 30x42 cm - Stosuj osłonę twarzy
Naklejka podłogowa BHP 30x42 cm - Stosuj osłonę twarzy
Cena:
37,02PLN
Ilość: szt.
Naklejka na posadzkę (podłogę) BHP -  przeznaczona do klejenia na posadzki betonowe, ceramiczne (glazura), laminaty podłogowe itp. w magazynach i halach produkcyjnych.

Znak został wydrukowany na wysokiej jakości foli, cechującej się wysoką wytrzymałością na rozciąganie z mocnym i trwałym klejem. Powierzchnia zadruku została zabezpieczona wysokiej jakości laminatem podłogowym, posiadającym atest antypoślizgowy R13.

Po naklejce można jeździć wózkami widłowymi. Manewrowanie po naklejce kołami skrętnymi wózka widłowego może ją uszkodzić. Dlatego naklejkę należy umieścić w takim miejscu w, którym ryzyko jej uszkodzenia podczas manewrowania będzie minimalne.  
  1. Klejenie na powierzchnie betonowe (posadzki): Powierzchnia posadzki betonowej musi być równa. zwarta, nie łuszcząca się i bez ubytków. Posadzka nie może być zanieczyszczona tłustymi substancjami tj. smary i oleje, należy ja oczyścić i odtłuścić. Jeżeli od powierzchni betonu odrywają się jego drobiny w postaci pyłu i piasku, to należy to miejsce uprzednio pomalować farbą lub inną substancją wiążącą. Po wyschnięciu nakleić naklejkę, porządnie ją dociskając.
  2. Klejenie na powierzchnie ceramiczne (glazurę) i laminaty: Powierzchnia posadzki musi być równa, nie łuszcząca się i bez ubytków. Posadzka nie może być zanieczyszczona tłustymi substancjami tj. smary i oleje, należy ja oczyścić i odtłuścić. Naklejkę naklejamy mocno ją dociskając do powierzchni.
Istnieje możliwość wykonania dowolnego znaku BHP do aplikacji na posadzkę.